KONST / Litografier / Färglitografi 14556384
nr 1455 6384
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Jorgo Krallis (f. 1937), oramat löst blad. Signerad, numrerad 15/125, färglitografi, 80x70 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
måndag 21 mars 2022
kl 19:59:42
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis